ویکی معمار

روش کار - ویکی معمار

انجام پروژه معماری

ویکی معمار

ویکی معمار، انجام دهندگان پروژه را با کسانی که برای پروژه های کاری خود نیاز به کمک دارند (کارفرمایان) به هم ارتباط می دهد. کارفرمایانی که نیاز به یک متخصص برای کار کردن بر روی یک پروژه دارند، به سادگی می توانند جزئیات پروژه و بودجه آن را در سایت ارسال کنند و منتظر کاندیداهای انجام پروژه بمانند.

برای استفاده از خدمات سایت ابتدا باید از این جا: ثبت نام کنید. چنانچه قصد انجام دادن پروژه ها  را دارید، به عنوان “انجام دهنده پروژه” نام نویسی کنید و برای انجام دادن پروژه شما توسط دیگران به عنوان “کارفرما” ثبت نام کنید.

انجام دهندگان پروژه برای انجام پروژه مورد نظر با استفاده از اعتبار حساب کاربری خود برای انجام پروژه پیشنهاد ارائه می کنند. علاوه بر اعتبار رایگانی که به هر انجام دهنده پروژه اعطا می شود، کاندیداها می توانند هر گاه که خواستند از پیشخوان کاربری خود اعتبار خریداری کنند. . در زمان انجام پیشنهاد یک پروژه ، مهارت های مورد نیاز ،بودجه و زمان تحویل را در نظر بگیرید.

کارفرماها می توانند هر کاندید جدید برای پروژه ی خود را بررسی کنند و متخصصی را که برای انجام پروژه خود مناسب تر می بینند انتخاب کنند. همچنین می توانند یک کاندیدا را انتخاب کنند و به صورت تفصیلی در مورد شرایط پروژه مذاکره کنند. به محض توافق در مورد شرایط تفصیلی، کار آغاز می گردد.

به سپرده گذاشتن مبلغ انجام پروژه، تراکنش مالی بین هر دو طرف را امن و تضمینی می سازد. برای آشنایی با تعرفه های خدمات سایت به این بخش مراجعه کنید: wikimemar.ir/tariffs

بخش های فعالیت

هنگام ثبت نام در سایت دو گزینه دارید: ۱- کارفرما ۲-انجام دهنده پروژه.

پیشخوان مرکز ناوبری کاربران سایت است، صفحه ای که از آن به تمامی اطلاعیه ها ، پروژه های خود ،خرید ها، ارزیابی ها ،مشخصات تماس ،آمار و علاقه مندی های خود دسترسی دارید. هر پروژه با وضعیت فعلی خود علامت گذاری می شود.

تعریف یک پروژه

کارفرمایان می توانند در هر زمانی پروژه خود را با پرکردن فرم ارسال پروژه در سایت منتشر کنند. دسته بندی های پروژه پس از ارسال آن قفل می شود و قابل تغییر نیستند.

انتخاب کاندید ها

کارفرمایان به سادگی به پیشنهاد‌هایی که برای انجام پروژه شان ارائه شده در پیشخوان کاربری خود دسترسی دارند و می توانند پس از بررسی آن ها پیشنهاد برنده را انتخاب کنند. پس از آن پیشنهاد دهنده به عنوان کاندید برای کار بر روی پروژه انتخاب می شود.

مذاکره در مورد شرایط

پس از این که کارفرما یک انجام دهنده پروژه را کاندید می کند ،توافق طرفین بر سر شرایط یکدیگر پیش از توافق نهایی اهمیت می یابد. در این زمان کارفرما و انجام دهنده پروژه می توانند با یکدیگر مذاکره کنند و این مذاکره ادامه می یابد تا در مورد شرایط یکدیگر به نتیجه برسند. در صورت توافق نهایی کار رسماً آغاز می شود و در غیر این صورت کارفرما می تواند کاندید دیگری انتخاب کند.

وجه سپرده

پس از توافق در مورد انجام پروژه، وجه انجام آن به صورت سپرده در سایت باقی می ماند. پس از تکمیل پروژه ،وجه نگه داری شده در سپرده پس از کسر کارمزد به انجام دهنده ی آن پرداخت می گردد. در صورتی که پروژه تکمیل نشود و یا لغو شود ،وجه کارفرما بازگردانده می شود.

فضای کاری شرکت کنندگان

پس از این که پروژه ای به یک متخصص واگذار شد ، طرفین شرکت کننده (کارفرما و انجام دهنده پروژه) به یک فضای کاری مختص به خود دسترسی پیدا می کنند و هر دو می توانند پروژه خود را از آنجا مدیریت کنند. اطلاعات مربوط به پروژه از این فضا قابل دسترسی و مدیریت هستند. لغو پروژه توسط کارفرما، تعیین تکمیل شدن و یا عدم تکمیل پروژه از این بخش قابل انجام خواهد بود. ایمیل عمومی دو طرف برای ارتباط طرفین از این بخش در دسترس است.

ارزیابی ها

وقتی پروژه یا کار پایان پذیرفت ، طرفین شرکت کننده می توانند ارزیابی در مورد طرف مقابل (میزان رضایت و کارآمدی) را ثبت کنند.

افزوده های ویژه

برای ویژه ساختن یک پروژه شرایط اعتباری مختلفی در سایت ارائه می شود که قابل تغییر است. نمایش پروژه های ویژه در صفحه ی اول سایت به روشی چشم گیر، نمایش پروژه به صورت ویژه در دسته بندی پروژه ها و علامت گذاری پروژه به عنوان اضطراری از این امکانات اعتباری برای کارفرمایان است. برای انجام دهندگان پروژه نیز شرایط اعتباری برای پیشنهاد دادن انجام پروژه و یا ارائه ی پیشنهاد ویژه قابل ارائه است. اعتبارات از پیشخوان کاربری قابل خریداری هستند.

مدت زمان اعتراض

مدت رمان اعتراض پس از بسته شدن یا کنسل شدن در مورد پروژه ها هم اکنون محدود به سه روز است. این زمان ممکن است تغییر کند.
برای اطلاع از مقررات سایت بخش قوانین را ببینید.

ذخيره فیلتر
×
support
icon
می توانم کمکتان کنم؟
Close
menu-icon
تیکت پشتیبانی